Skip To Content
In-store
at
Victoria H‑E‑B plus!
Search H E B.com
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Saved recipes
Savings
Weekly ad
Pharmacy
Help & FAQs
Shop
Shop
All departments
All departments
Recipes & meals
Recipes & meals
Recipes
Recipes
Meals made easy
Meals made easy
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
Restaurants
Restaurants
Catering
Catering
Savings
Savings
All savings
All savings
Coupons
Coupons
Weekly ad
Weekly ad
Sale & Price cut
Sale & Price cut
H-E-B credit card
H-E-B credit card
Pharmacy
Pharmacy
H-E-B Pharmacy
H-E-B Pharmacy
Prescription services
Specialty pharmacy
Prescription delivery
Prescription compounding
Accessible Rx labels
Prescription flavoring
Pet meds
$4 generics
GLP-1 savings
Health services
Vaccinations
Health screenings
Medicare
Lab services
Rx Advantage for employers
Wellness
Wellness
About H-E-B Wellness
About H-E-B Wellness
Primary Care
Primary Care
Nutrition Services
Nutrition Services
Find a clinic
Find a clinic
Find a provider
Find a provider
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
H-E-B Wellness for employers
H-E-B Wellness for employers
More H-E-B
More H-E-B
Discover our brands
Discover our brands
Shop all
H-E-B
Hill Country Fare
Meal Simple
Mi Tienda
Higher Harvest
Mootopia
Heritage Ranch
Field & Future
Texas Tough
Store services
Store services
Find a store
Find a store
Other stores by H-E-B
Central Market
opens in new tab
Favor Delivery
opens in new tab
Joe V's Smart Shop
opens in new tab
Mi Tienda
opens in new tab
H-E-B Mexico
opens in new tab
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Shopping lists
Lists
Help & FAQs
Help & FAQs
FREE select Jarritos soda
when you buy select Bimbo multipacks
Save now
Promoted
H-E-B
Shop
Pantry
Sugar & sweeteners
Sugar substitutes
Sugar substitutes
FREE select Jarritos soda
when you buy select Bimbo multipacks
Save now
Promoted
Skip to product grid
Sugar & sweeteners
Honey
Sugar
Sugar substitutes
Savings
All savings
All savings
5
Has coupon
Has coupon
5
Brand
All H-E-B brands
All H-E-B brands
20
H-E-B
H-E-B
13
Central Market
Central Market
2
Hill Country Fare
Hill Country Fare
2
Agave in the Raw
Agave in the Raw
1
Show all
Brand filters
Ways to shop
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
87
Low sodium
Low sodium
59
Gluten free verified
Gluten free verified
57
Vegan
Vegan
22
Low carb lifestyle
Low carb lifestyle
14
Show all
Ways to shop filters
Price
$0 - $9.99
$0 - $9.99
75
$10 - $19.99
$10 - $19.99
12
87 results
Filter
Sort by
Best match
Price low to high
Price high to low
A-Z
Z-A
$4.68
each
($0.48 / oz)
H-E-B Sucralose Sweetener, 9.7 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$6.72
each
($0.42 / oz)
H-E-B Zero Calorie Sweetener Blend Monk Fruit Pouch, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$7.98
each
($0.50 / oz)
H-E-B Zero Calorie Brown Sweetener Blend, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$3.49
each
($0.09 / ct)
H-E-B Zero Calorie Sweetener Blend Monk Fruit Packets, 40 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$3.28
each
($0.02 / ct)
H-E-B Sucralose Sweetener Packets, 200 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$7.98
each
($0.05 / ct)
H-E-B Zero Calorie Stevia Blend Sweetener Packets, 160 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$17.98
each
($0.04 / ct)
H-E-B Zero Calorie Stevia Blend Sweetener Packets, 500 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$1.58
each
($0.03 / ct)
Sweet 'N Low Granulated Sugar Substitute Packets, 50 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
Promoted
Promoted
Skip carousel
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Halloween Candy, 65 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Snickers Ghoulish Green Chocolate Fun Size Halloween Candy, 9.69 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Starburst, Life Savers & Hubba Bubba Assorted Halloween Candy, 95 pc
Add to cart
$19.87
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Halloween Candy Variety Pack, 150 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Twix Ghoulish Green Caramel Chocolate Cookie Fun Size Halloween Candy, 9.8 oz
Add to cart
$5.99
each
Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 15 pc
Add to cart
$14.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Fun Size Halloween Candy, 55 pc
Add to cart
$5.99
each
M&M'S, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Trick Or Treat Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Twix Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
$24.87
each
M&M's, Milky Way, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Halloween Candy, 200 pc
Add to cart
$5.78
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Milk Chocolate Minis Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles, Twix, Starburst & 3 Musketeers Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S & Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
$7.99
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Individually Wrapped Halloween Candy Bars, 13.95 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles Assorted Chewy Fun Size Halloween Candy, 20 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Minis Fun Size Mixed - Party Bag, 17.67 oz
Add to cart
$3.99
each
Skittles Gummies Mix Fun Size, 7.31 oz
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
$5.99
each
Mars Variety Pack Bag, 30 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 9.48 oz
Add to cart
$3.99
each
Starburst Original Fun Size Fruit Chews Candy, 9.17 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles And Starburst Mixed Variety Fun Size Candy Bag, 20 pc
Add to cart
$3.96
each
Skittles Shriekers! Chewy Candies Halloween Fun Size Packs, 8.47 oz
Add to cart
$21.88
each
M&M'S Milk Chocolate Candy Full Size Variety Pack, 30.58 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Snickers Almond & Crunchy Peanut Butter Chocolate Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Starburst Assorted Fun Size Halloween Candy, 40 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles & Life Savers Assorted Variety Pack Bag, 45 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Trick or Treat Halloween Candy, 19.37 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Snickers Pumpkins Chocolate Halloween Candy Bars - Share Size, 2.2 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Twix Skulls - Share Size, 2.12 oz
Add to cart
$1.49
each
Twix Skull, 1.06 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
M&M'S Minis Milk Chocolate Halloween Candy Tube, 1.77 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Milk Chocolate Fun Size Individually Wrapped Candy, 10.53 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Fun Size Candy, 10.57 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Milky Way Fun Size Chocolate Candy Bars, 10.65 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Fun Size Candy Bars, 10.83 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Skittles Shriekers Sour Chewy Halloween Candy - Share Size, 3.6 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
3 Musketeers Milk Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.48 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Snickers Original Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.59 oz
Add to cart
$2.98
each
($1.84 / fl oz)
H-E-B Zero Calorie Liquid Stevia Blend Sweetener, 1.62 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$2.67
each
($0.03 / ct)
Sweet 'N Low Zero Calorie Sweetener Packets, 100 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$4.97
each
($0.02 / ct)
Sweet 'N Low Zero Calorie Sweetener Packets, 250 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$2.96
each
($0.37 / oz)
Sweet 'N Low Granulated Sugar Substitute, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$3.18
each
($0.08 / ct)
Truvia Calorie-Free Stevia Leaf Sweetener Packets, 40 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$3.09
each
($0.06 / ct)
Splenda Zero Calorie Sweetener Packets, 50 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$2.12
each
($0.02 / ct)
H-E-B Sucralose Sweetener Packets, 100 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$7.98
each
($0.82 / oz)
Splenda Zero Calorie Granulated Sweetener, 9.7 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
FREE select Jarritos soda
when you buy select Bimbo multipacks
Promoted
$7.38
each
($0.04 / ct)
Splenda Zero Calorie Sweetener Packets, 200 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$4.97
each
($0.05 / ct)
Splenda Zero Calorie Sweetener Packets, 100 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$2.98
each
($0.07 / ct)
H-E-B Organics Zero Calorie Stevia Blend Sweetener Packets, 40 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Out of stock
Find similar items
$1.56
each
($0.03 / ct)
H-E-B Sucralose Sweetener Packets, 50 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$4.18
each
($0.05 / ct)
H-E-B Zero Calorie Stevia Blend Sweetener Packets, 80 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Out of stock
Find similar items
$8.48
each
($0.53 / oz)
BetterBody Foods Monk Fruit Blend Zero Calorie Sweetener, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$7.58
each
($0.78 / oz)
Stevia in the Raw Zero Calorie Sweetener Pouch, 9.7 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$4.46
each
($0.06 / ct)
H-E-B Organics Zero Calorie Stevia Blend Sweetener Packets, 80 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Out of stock
Find similar items
2 for $12
select Coca-Cola Hecho En Mexico multipacks
Promoted
$4.94
each
($2.74 / oz)
Pyure Simply Sweet Stevia Drops, 1.8 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$3.34
each
($0.01 / ct)
Hill Country Fare Zero Calorie Saccharin Sweetener Packets, 250 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$6.98
each
($0.72 / oz)
Splenda Granulated Stevia Zero Calorie Sweetener, 9.7 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$8.78
each
($0.73 / oz)
Wholesome Allulose Zero Calorie Sweetener, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$4.15
each
($0.35 / oz)
Central Market Organics Light Agave Nectar, 11.75 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$10.98
each
($0.08 / ct)
Truvia Calorie-Free Stevia Leaf Sweetener Packets, 140 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$2.98
each
($0.06 / ct)
Splenda Stevia Sweetener Packets, 50 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$6.88
each
($0.29 / oz)
Truvia Cane Sugar Blend, Mix of Stevia Sweetener and Cane Sugar, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$6.36
each
($0.53 / oz)
Swerve Keto-Friendly Brown Zero Calorie Sweetener, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$2.98
each
($1.84 / fl oz)
H-E-B Zero Calorie Liquid Sucralose Sweetener, 1.62 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$5.24
each
($0.53 / oz)
H-E-B Zero Calorie Stevia Blend Sweetener, 9.8 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Out of stock
Find similar items
$6.34
each
($1.88 / oz)
Splenda Monk Fruit Zero Liquid Sweetener, 3.38 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$9.97
each
($5.66 / oz)
Lakanto Monkfruit Extract Original Flavor Liquid Drops, 1.76 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$8.98
each
($0.56 / oz)
Monk Fruit in the Raw Keto-Certified Zero Calorie Sweetener, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$10.98
each
($0.69 / oz)
Lakanto Classic Monkfruit Sweetener, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$4.97
each
($0.35 / oz)
D'vash Organics Date Syrup, 14.1 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$3.88
each
($2.40 / oz)
Whole Earth Zero Calorie Liquid Sweetener , 1.62 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$7.14
each
($0.22 / oz)
Splenda Sugar Blend for Baking, 2 lb
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$5.58
each
($0.04 / ct)
Stevia In The Raw Zero Calorie Sweetener Packets, 125 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$5.98
each
($1.77 / oz)
Splenda Zero Liquid Sweetener, 3.38 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$3.88
each
($0.10 / ct)
Whole Earth Sweetener Company Zero Calorie Sweetener Packets, 40 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$3.98
each
($0.25 / oz)
Madhava Organic Agave Five Sweetener, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$6.88
each
($2.04 / oz)
Splenda Stevia Zero Liquid Sweetener, 3.38 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
Coupon
$11.88
each
($0.27 / oz)
Wholesome Organic Blue Agave Nectar, 44 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$6.36
each
($0.53 / oz)
Swerve Keto-Friendly Granular Zero Calorie Sweetener, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$6.18
each
($0.08 / ct)
Whole Earth Sweetener Company Zero Calorie Sweetener Packets, 80 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$2.77
each
($0.01 / ct)
Hill Country Fare Zero Calorie Aspartame Sweetener Packets, 230 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Out of stock
Find similar items
$6.88
each
($0.49 / oz)
Truvia Sweet Complete Brown Calorie-Free Sweetener with Stevia Leaf Extract, 14 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
Coupon
$5.48
each
($0.30 / oz)
Wholesome Regenerative Organic Blue Agave Nectar, 18.5 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$4.98
each
($0.05 / ct)
Splenda Stevia Sweetener Packets, 100 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$9.98
each
($0.59 / oz)
Truvia Calorie-Free Stevia Leaf Sweetener Blended With Erythritol, 17 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$8.98
each
($0.04 / ct)
Splenda Stevia Sweetener Packets, 200 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$4.49
each
($1.66 / oz)
Truvia Original Zero Sugar Liquid Stevia Sweetener, 2.7 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$15.48
each
($0.06 / ct)
Truvia Calorie-Free Stevia Leaf Sweetener Packets, 240 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$19.88
each
($0.03 / ct)
Splenda Zero Calorie Sweetner Packets, 700 ct
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
$5.46
each
($0.30 / oz)
Agave in the Raw Organic Agave Nectar, 18.5 oz
SNAP EBT
Aisle 7
Add to cart
1
2
Next
Not what you expected?
Give feedback