Skip To Content
In-store
at
Victoria H‑E‑B plus!
Search H E B.com
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Saved recipes
Savings
Weekly ad
Pharmacy
Help & FAQs
Shop
Shop
All departments
All departments
Recipes & meals
Recipes & meals
Recipes
Recipes
Meals made easy
Meals made easy
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
Restaurants
Restaurants
Catering
Catering
Savings
Savings
All savings
All savings
Coupons
Coupons
Weekly ad
Weekly ad
Sale & Price cut
Sale & Price cut
H-E-B credit card
H-E-B credit card
Pharmacy
Pharmacy
H-E-B Pharmacy
H-E-B Pharmacy
Prescription services
Specialty pharmacy
Prescription delivery
Prescription compounding
Accessible Rx labels
Prescription flavoring
Pet meds
$4 generics
GLP-1 savings
Health services
Vaccinations
Health screenings
Medicare
Lab services
Rx Advantage for employers
Wellness
Wellness
About H-E-B Wellness
About H-E-B Wellness
Primary Care
Primary Care
Nutrition Services
Nutrition Services
Find a clinic
Find a clinic
Find a provider
Find a provider
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
H-E-B Wellness for employers
H-E-B Wellness for employers
More H-E-B
More H-E-B
Discover our brands
Discover our brands
Shop all
H-E-B
Hill Country Fare
Meal Simple
Mi Tienda
Higher Harvest
Mootopia
Heritage Ranch
Field & Future
Texas Tough
Store services
Store services
Find a store
Find a store
Other stores by H-E-B
Central Market
opens in new tab
Favor Delivery
opens in new tab
Joe V's Smart Shop
opens in new tab
Mi Tienda
opens in new tab
H-E-B Mexico
opens in new tab
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Shopping lists
Lists
Help & FAQs
Help & FAQs
FREE select Jarritos soda
when you buy select Bimbo multipacks
Save now
Promoted
H-E-B
Shop
Pantry
Sugar & sweeteners
Honey
Honey
FREE select Jarritos soda
when you buy select Bimbo multipacks
Save now
Promoted
Skip to product grid
Sugar & sweeteners
Honey
Sugar
Sugar substitutes
Savings
All savings
All savings
2
Price cut
Price cut
2
Brand
All H-E-B brands
All H-E-B brands
11
Aunt Sue's
Aunt Sue's
2
Biosota Organics
Biosota Organics
3
Burleson's
Burleson's
6
Central Market
Central Market
3
Show all
Brand filters
Ways to shop
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
84
Go local
Go local
47
Kosher
Kosher
30
Low sodium
Low sodium
29
Gluten free verified
Gluten free verified
18
Show all
Ways to shop filters
Price
$0 - $9.99
$0 - $9.99
52
$10 - $19.99
$10 - $19.99
27
$20 - $29.99
$20 - $29.99
6
Form
Traditional
Traditional
26
Raw
Raw
7
With Comb
With Comb
2
Granules
Granules
1
Spread
Spread
1
Type
Pure
Pure
14
Raw
Raw
12
Wildflower
Wildflower
7
Clover
Clover
4
Mesquite
Mesquite
3
Show all
Type filters
85 results
Filter
Sort by
Best match
Price low to high
Price high to low
A-Z
Z-A
$7.98
each
($0.50 / oz)
Central Market Central Texas Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.54
each
($0.30 / oz)
Hill Country Fare Clover Honey Bear, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$7.98
each
($0.50 / oz)
Central Market North Texas Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
Price cut
$11.46
$10.32
each
($0.64 / oz)
Nate's Honey 100% Pure Organic Raw Unfiltered Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$7.98
each
($0.50 / oz)
Central Market Texas Gulf Coast Raw & Unfiltered Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$5.98
each
($0.50 / fl oz)
Desert Creek Raw & Unfiltered Texas Honey, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$8.98
each
($0.37 / oz)
Burleson's Clover Honey, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
Price cut
$19.98
$17.98
each
($0.56 / oz)
Nate's Honey 100% Pure Organic Raw Unfiltered Honey, 32 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
Promoted
Promoted
Skip carousel
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Halloween Candy, 65 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Snickers Ghoulish Green Chocolate Fun Size Halloween Candy, 9.69 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Starburst, Life Savers & Hubba Bubba Assorted Halloween Candy, 95 pc
Add to cart
$19.87
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Halloween Candy Variety Pack, 150 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Twix Ghoulish Green Caramel Chocolate Cookie Fun Size Halloween Candy, 9.8 oz
Add to cart
$5.99
each
Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 15 pc
Add to cart
$14.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Fun Size Halloween Candy, 55 pc
Add to cart
$5.99
each
M&M'S, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Trick Or Treat Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Twix Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
$24.87
each
M&M's, Milky Way, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Halloween Candy, 200 pc
Add to cart
$5.78
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Milk Chocolate Minis Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles, Twix, Starburst & 3 Musketeers Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S & Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
$7.99
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Individually Wrapped Halloween Candy Bars, 13.95 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles Assorted Chewy Fun Size Halloween Candy, 20 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Minis Fun Size Mixed - Party Bag, 17.67 oz
Add to cart
$3.99
each
Skittles Gummies Mix Fun Size, 7.31 oz
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
$5.99
each
Mars Variety Pack Bag, 30 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 9.48 oz
Add to cart
$3.99
each
Starburst Original Fun Size Fruit Chews Candy, 9.17 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles And Starburst Mixed Variety Fun Size Candy Bag, 20 pc
Add to cart
$3.96
each
Skittles Shriekers! Chewy Candies Halloween Fun Size Packs, 8.47 oz
Add to cart
$21.88
each
M&M'S Milk Chocolate Candy Full Size Variety Pack, 30.58 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Snickers Almond & Crunchy Peanut Butter Chocolate Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Starburst Assorted Fun Size Halloween Candy, 40 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles & Life Savers Assorted Variety Pack Bag, 45 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Trick or Treat Halloween Candy, 19.37 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Snickers Pumpkins Chocolate Halloween Candy Bars - Share Size, 2.2 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Twix Skulls - Share Size, 2.12 oz
Add to cart
$1.49
each
Twix Skull, 1.06 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
M&M'S Minis Milk Chocolate Halloween Candy Tube, 1.77 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Milk Chocolate Fun Size Individually Wrapped Candy, 10.53 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Fun Size Candy, 10.57 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Milky Way Fun Size Chocolate Candy Bars, 10.65 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Fun Size Candy Bars, 10.83 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Skittles Shriekers Sour Chewy Halloween Candy - Share Size, 3.6 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
3 Musketeers Milk Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.48 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Snickers Original Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.59 oz
Add to cart
$4.48
each
($0.37 / oz)
H-E-B Texas Wildflower Honey, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$19.98
each
($2.27 / oz)
Comvita UMF 5+ Manuka Honey, 8.8 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$8.88
each
($0.56 / oz)
Round Rock Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$6.98
each
($0.87 / oz)
Walker Honey Farm Clover Honey, 8 oz
SNAP EBT
Back Edge of Deli
Add to cart
$6.98
each
($0.87 / oz)
Walker Honey Farm Mesquite Honey, 8 oz
SNAP EBT
Back Edge of Deli
Add to cart
$21.98
each
($3.14 / oz)
Walker Honey Farm Raw Honeycomb, 7 oz
SNAP EBT
Back Edge of Deli
Add to cart
$14.47
each
($0.45 / oz)
Nate's Honey 100% Pure Raw Unfiltered Texas Honey, 32 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$5.68
each
($0.36 / oz)
H-E-B Mexican Desert Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
FREE select Jarritos soda
when you buy select Bimbo multipacks
Promoted
$5.98
each
($0.50 / oz)
Kelley's Raw Unfiltered Local Texas Honey, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$15.98
each
($1.60 / oz)
Walker Honey Farm Honeycomb Honey Jar, 10 oz
SNAP EBT
Back Edge of Deli
Add to cart
$5.48
each
($0.46 / oz)
Burleson's Organic Raw Honey, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$9.98
each
($0.42 / oz)
Burleson's Organic Raw Honey, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$4.58
each
($0.29 / oz)
Hill Country Fare Clover Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$6.98
each
($0.87 / oz)
Walker Honey Farm Texas Tallow Tree Honey, 8 oz
SNAP EBT
Back Edge of Deli
Add to cart
$3.48
each
($0.44 / oz)
Good Flow Honey Co. Pure Wildflower Honey, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$5.48
each
($0.46 / oz)
Lone Star Raw & Unfiltered Local Honey, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
2 for $12
select Coca-Cola Hecho En Mexico multipacks
Promoted
$7.98
each
($0.33 / oz)
H-E-B Texas Wildflower Honey, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.48
each
($0.44 / oz)
Burleson's Clover Honey, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$8.38
each
($2.39 / oz)
Kelley's 100% Natural Honeybee Pollen Granules, 3.5 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$4.78
each
($0.40 / oz)
Burleson's Natural Flavor Honey Spread, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$5.84
each
($0.36 / oz)
Goodbee's Raw Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.98
each
Walker Honey Farm Wildflower Honey, 2 oz
SNAP EBT
Back Edge of Deli
Add to cart
$10.52
each
($0.44 / oz)
Kelley's Raw Unfiltered Local Texas Honey, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$15.96
each
($0.40 / oz)
Kelley's Raw Unfiltered Local Texas Honey, 40 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$8.98
each
($0.37 / oz)
Good Flow Honey Co. Pure Wildflower Honey, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$9.97
each
($0.83 / oz)
Mike's Hot Honey - Original, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$10.96
each
($0.34 / oz)
Hill Country Fare Clover Honey, 32 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.98
each
($1.92 / oz)
Mike's Hot Honey - Original, 1.55 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$19.98
each
($0.25 / oz)
Hill Country Fare Clover Honey - Texas Size Pack, 5 lbs
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$7.97
each
($0.50 / oz)
Nate's Honey 100% Pure Raw Unfiltered Texas Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$18.98
each
($0.41 / oz)
Walker Honey Farm Wildflower Honey, 46 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$9.22
each
($0.58 / fl oz)
Nate's Honey Hot Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$6.98
each
($0.58 / oz)
Sue Bee Infusions Hot Honey, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$7.96
each
($0.66 / oz)
Nate's Honey 100% Pure Organic Raw & Unfiltered Honey, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$13.28
each
($0.55 / oz)
Kelley's Raw Unfiltered Organic Honey, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$13.78
each
($0.43 / oz)
Desert Creek Raw Unfiltered Texas Honey, 32 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$7.53
each
($0.84 / oz)
Local Hive Hot Honey - Original, 9.5 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$8.98
each
($2.72 / oz)
Jamie's Hive to Table Honeycomb Bites, 3.3 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.77
each
($0.23 / oz)
HoneyTree's Sugar Free Imitation Honey, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$11.08
each
($0.69 / oz)
Holdman Pure Local Raw Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$12.98
each
($0.54 / oz)
Local Hive Raw & Unfiltered Wildflower Honey, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$11.98
each
($0.54 / fl oz)
Desert Creek Honest Raw Honey, 22 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$12.80
each
($0.40 / oz)
Fain's Honey Pure Natural Honey, 2 lbs
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$12.48
each
($0.39 / oz)
Aunt Sue's Raw Unfiltered Wildflower Honey, 32 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$5.98
each
($0.37 / oz)
H-E-B Mexican Mesquite Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$6.58
each
($0.82 / oz)
Holdman Pure Local Raw Honey, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$9.94
each
($1.01 / fl oz)
Nate's Honey 100% Pure Raw Unfiltered Honey Single Serve Minis, 20 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$11.08
each
($0.69 / oz)
Holdman Pure Local Raw Honey, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$12.98
each
($0.54 / oz)
Local Hive Texas Honey Blend, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$13.28
each
($0.55 / oz)
Kelley's Local Texas Hot Honey, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$12.98
each
($0.54 / oz)
Local Hive Raw & Unfiltered Clover Honey, 24 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$22.98
each
($1.74 / oz)
Nate's Honey 100% Raw Manuka Honey, 13.2 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
1
2
Next
Not what you expected?
Give feedback