Skip To Content
In-store
at
Victoria H‑E‑B plus!
Search H E B.com
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Saved recipes
Savings
Weekly ad
Pharmacy
Help & FAQs
Shop
Shop
All departments
All departments
Recipes & meals
Recipes & meals
Recipes
Recipes
Meals made easy
Meals made easy
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
Restaurants
Restaurants
Catering
Catering
Savings
Savings
All savings
All savings
Coupons
Coupons
Weekly ad
Weekly ad
Sale & Price cut
Sale & Price cut
H-E-B credit card
H-E-B credit card
Pharmacy
Pharmacy
H-E-B Pharmacy
H-E-B Pharmacy
Prescription services
Specialty pharmacy
Prescription delivery
Prescription compounding
Accessible Rx labels
Prescription flavoring
Pet meds
$4 generics
GLP-1 savings
Health services
Vaccinations
Health screenings
Medicare
Lab services
Rx Advantage for employers
Wellness
Wellness
About H-E-B Wellness
About H-E-B Wellness
Primary Care
Primary Care
Nutrition Services
Nutrition Services
Find a clinic
Find a clinic
Find a provider
Find a provider
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
H-E-B Wellness for employers
H-E-B Wellness for employers
More H-E-B
More H-E-B
Discover our brands
Discover our brands
Shop all
H-E-B
Hill Country Fare
Meal Simple
Mi Tienda
Higher Harvest
Mootopia
Heritage Ranch
Field & Future
Texas Tough
Store services
Store services
Find a store
Find a store
Other stores by H-E-B
Central Market
opens in new tab
Favor Delivery
opens in new tab
Joe V's Smart Shop
opens in new tab
Mi Tienda
opens in new tab
H-E-B Mexico
opens in new tab
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Shopping lists
Lists
Help & FAQs
Help & FAQs
2 for $12
select Coca-Cola de Mexico
Save now
Promoted
H-E-B
Shop
Pantry
Sauces & marinades
Glazes
Glazes
2 for $12
select Coca-Cola Hecho En Mexico multipacks
Save now
Promoted
Skip to product grid
Sauces & marinades
Barbecue sauces
Cooking sauces
Glazes
Gravy
Marinades
Pasta sauces
Soy sauces
Specialty sauces
Brand
3 Dragons
3 Dragons
3
Bertolli
Bertolli
1
Boar's Head
Boar's Head
1
Fini
Fini
3
Fischer & Wieser
Fischer & Wieser
1
Show all
Brand filters
Ways to shop
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
19
Kosher
Kosher
6
Low sodium
Low sodium
5
Gluten free verified
Gluten free verified
1
Made in Italy
Made in Italy
1
Show all
Ways to shop filters
Price
$0 - $9.99
$0 - $9.99
19
Flavor
Balsamic
Balsamic
1
Brown Sugar
Brown Sugar
1
Buffalo
Buffalo
1
Citrus
Citrus
1
Fig
Fig
1
Show all
Flavor filters
Cuisine
Asian
Asian
6
Italian
Italian
1
19 results
Filter
Sort by
Best match
Price low to high
Price high to low
A-Z
Z-A
$4.53
each
($0.22 / oz)
Panda Express Mandarin Teriyaki Sauce, 20.5 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.98
each
($0.59 / oz)
Bertolli Italian Glaze With Balsamic Vinegar, 6.76 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$6.98
each
($0.52 / oz)
Fischer & Wieser Four Star Provisions Texas Whiskey Glaze, 13.4 oz
SNAP EBT
Front Edge of Cooking Connection
Add to cart
$4.33
each
($0.21 / oz)
Soy Vay Veri Veri Teriyaki Marinade & Sauce, 21 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.78
each
($0.24 / oz)
Kikkoman Teriyaki Sauce & Marinade, 20 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$3.28
each
($0.20 / oz)
Sweet Baby Ray's Sweet Teriyaki Sauce & Marinade, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.42
each
($0.28 / oz)
Lawry's Teriyaki with Pineapple Juice Marinade, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$2.89
each
($0.24 / oz)
Kikkoman Sweet Soy Glaze, 11.8 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
Promoted
Promoted
Skip carousel
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Halloween Candy, 65 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Snickers Ghoulish Green Chocolate Fun Size Halloween Candy, 9.69 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Starburst, Life Savers & Hubba Bubba Assorted Halloween Candy, 95 pc
Add to cart
$19.87
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Halloween Candy Variety Pack, 150 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Twix Ghoulish Green Caramel Chocolate Cookie Fun Size Halloween Candy, 9.8 oz
Add to cart
$5.99
each
Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 15 pc
Add to cart
$14.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Fun Size Halloween Candy, 55 pc
Add to cart
$5.99
each
M&M'S, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Trick Or Treat Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Twix Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
$24.87
each
M&M's, Milky Way, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Halloween Candy, 200 pc
Add to cart
$5.78
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Milk Chocolate Minis Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles, Twix, Starburst & 3 Musketeers Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S & Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
$7.99
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Individually Wrapped Halloween Candy Bars, 13.95 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles Assorted Chewy Fun Size Halloween Candy, 20 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Minis Fun Size Mixed - Party Bag, 17.67 oz
Add to cart
$3.99
each
Skittles Gummies Mix Fun Size, 7.31 oz
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
$5.99
each
Mars Variety Pack Bag, 30 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 9.48 oz
Add to cart
$3.99
each
Starburst Original Fun Size Fruit Chews Candy, 9.17 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles And Starburst Mixed Variety Fun Size Candy Bag, 20 pc
Add to cart
$3.96
each
Skittles Shriekers! Chewy Candies Halloween Fun Size Packs, 8.47 oz
Add to cart
$21.88
each
M&M'S Milk Chocolate Candy Full Size Variety Pack, 30.58 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Snickers Almond & Crunchy Peanut Butter Chocolate Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Starburst Assorted Fun Size Halloween Candy, 40 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles & Life Savers Assorted Variety Pack Bag, 45 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Trick or Treat Halloween Candy, 19.37 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Snickers Pumpkins Chocolate Halloween Candy Bars - Share Size, 2.2 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Twix Skulls - Share Size, 2.12 oz
Add to cart
$1.49
each
Twix Skull, 1.06 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
M&M'S Minis Milk Chocolate Halloween Candy Tube, 1.77 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Milk Chocolate Fun Size Individually Wrapped Candy, 10.53 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Fun Size Candy, 10.57 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Milky Way Fun Size Chocolate Candy Bars, 10.65 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Fun Size Candy Bars, 10.83 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Skittles Shriekers Sour Chewy Halloween Candy - Share Size, 3.6 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
3 Musketeers Milk Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.48 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Snickers Original Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.59 oz
Add to cart
$5.48
each
($0.46 / oz)
3 Dragons Sweet Ginger Teriyaki Sauce, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$5.48
each
($0.46 / oz)
3 Dragons Spicy Ginger Teriyaki Sauce, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$4.78
each
($0.29 / oz)
Whataburger Buffalo Sauce, 16.5 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.97
each
($0.28 / oz)
P.F. Chang's Home Menu Teriyaki Sauce, 14 oz
SNAP EBT
Aisle 3, B4
Add to cart
$4.33
each
($0.21 / oz)
Soy Vay Veri Veri Teriyaki Less Sodium Marinade & Sauce, 21 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$5.00
each
($0.98 / fl oz)
Fini Modena Reduction of Balsamic Vinegar with Fig, 5.1 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$5.48
each
($0.46 / oz)
3 Dragons Gluten Free Citrus Teriyaki Glaze, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$5.28
each
($1.04 / oz)
Fini Modena Orange Glaze with Balsamic Vinegar, 5.1 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
2 for $12
select Coca-Cola Hecho En Mexico multipacks
Promoted
$5.28
each
($1.04 / oz)
Fini Modena Peach Glaze with Balsamic Vinegar, 5.1 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.98
each
($0.43 / oz)
Reese Ham Glaze, 9.2 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.78
each
($0.43 / oz)
Boar's Head Brown Sugar & Spice Ham Glaze, 11 oz
SNAP EBT
In Deli
Add to cart
Not what you expected?
Give feedback