Skip To Content
In-store
at
Victoria H‑E‑B plus!
Search H E B.com
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Saved recipes
Savings
Weekly ad
Pharmacy
Help & FAQs
Shop
Shop
All departments
All departments
Recipes & meals
Recipes & meals
Recipes
Recipes
Meals made easy
Meals made easy
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
Restaurants
Restaurants
Catering
Catering
Savings
Savings
All savings
All savings
Coupons
Coupons
Weekly ad
Weekly ad
Sale & Price cut
Sale & Price cut
H-E-B credit card
H-E-B credit card
Pharmacy
Pharmacy
H-E-B Pharmacy
H-E-B Pharmacy
Prescription services
Specialty pharmacy
Prescription delivery
Prescription compounding
Accessible Rx labels
Prescription flavoring
Pet meds
$4 generics
GLP-1 savings
Health services
Vaccinations
Health screenings
Medicare
Lab services
Rx Advantage for employers
Wellness
Wellness
About H-E-B Wellness
About H-E-B Wellness
Primary Care
Primary Care
Nutrition Services
Nutrition Services
Find a clinic
Find a clinic
Find a provider
Find a provider
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
H-E-B Wellness for employers
H-E-B Wellness for employers
More H-E-B
More H-E-B
Discover our brands
Discover our brands
Shop all
H-E-B
Hill Country Fare
Meal Simple
Mi Tienda
Higher Harvest
Mootopia
Heritage Ranch
Field & Future
Texas Tough
Store services
Store services
Find a store
Find a store
Other stores by H-E-B
Central Market
opens in new tab
Favor Delivery
opens in new tab
Joe V's Smart Shop
opens in new tab
Mi Tienda
opens in new tab
H-E-B Mexico
opens in new tab
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Shopping lists
Lists
Help & FAQs
Help & FAQs
A little luxury
Shop now
Promoted
H-E-B
Shop
Pantry
Sauces & marinades
Soy sauces
Soy sauces
Real protein, unreal flavor
Shop now
Promoted
Skip to product grid
Sauces & marinades
Barbecue sauces
Cooking sauces
Glazes
Gravy
Marinades
Pasta sauces
Soy sauces
Specialty sauces
Savings
All savings
All savings
1
Sale
Sale
1
Brand
All H-E-B brands
All H-E-B brands
2
ABC
ABC
1
Big Tree Farms
Big Tree Farms
1
Bragg
Bragg
1
Dumpling Daughter
Dumpling Daughter
3
Show all
Brand filters
Ways to shop
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
30
Gluten free verified
Gluten free verified
10
Low carb lifestyle
Low carb lifestyle
6
Vegan
Vegan
6
Plant based
Plant based
5
Show all
Ways to shop filters
Price
$0 - $9.99
$0 - $9.99
29
$10 - $19.99
$10 - $19.99
1
Type
Aminos
Aminos
5
Soy
Soy
3
Soy Sauce
Soy Sauce
11
Tamari
Tamari
3
Flavor
Citrus
Citrus
2
Garlic
Garlic
1
Cuisine
Asian
Asian
16
30 results
Filter
Sort by
Best match
Price low to high
Price high to low
A-Z
Z-A
$4.78
each
($0.24 / oz)
Kikkoman All-Purpose Soy Sauce, 20 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$2.94
each
($0.29 / oz)
Kikkoman All-Purpose Soy Sauce, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$1.98
each
($0.40 / oz)
Kikkoman Soy Sauce, 5 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$3.38
each
($0.34 / oz)
Kikkoman Less Sodium Soy Sauce, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$4.98
each
($0.25 / oz)
Kikkoman Less Sodium Soy Sauce, 20 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$1.58
each
($0.11 / oz)
Hill Country Fare Less Sodium Soy Sauce, 15 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$1.58
each
($0.11 / oz)
Hill Country Fare Soy Sauce, 15 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$2.98
each
($0.18 / fl oz)
MW Polar Dark Soy Sauce, 16.9 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
Promoted
Promoted
Skip carousel
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Halloween Candy, 65 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Snickers Ghoulish Green Chocolate Fun Size Halloween Candy, 9.69 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Starburst, Life Savers & Hubba Bubba Assorted Halloween Candy, 95 pc
Add to cart
$19.87
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Halloween Candy Variety Pack, 150 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Twix Ghoulish Green Caramel Chocolate Cookie Fun Size Halloween Candy, 9.8 oz
Add to cart
$5.99
each
Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 15 pc
Add to cart
$14.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Fun Size Halloween Candy, 55 pc
Add to cart
$5.99
each
M&M'S, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Trick Or Treat Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Twix Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
$24.87
each
M&M's, Milky Way, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Halloween Candy, 200 pc
Add to cart
$5.78
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Milk Chocolate Minis Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles, Twix, Starburst & 3 Musketeers Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S & Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
$7.99
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Individually Wrapped Halloween Candy Bars, 13.95 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles Assorted Chewy Fun Size Halloween Candy, 20 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Minis Fun Size Mixed - Party Bag, 17.67 oz
Add to cart
$3.99
each
Skittles Gummies Mix Fun Size, 7.31 oz
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
$5.99
each
Mars Variety Pack Bag, 30 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 9.48 oz
Add to cart
$3.99
each
Starburst Original Fun Size Fruit Chews Candy, 9.17 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles And Starburst Mixed Variety Fun Size Candy Bag, 20 pc
Add to cart
$3.96
each
Skittles Shriekers! Chewy Candies Halloween Fun Size Packs, 8.47 oz
Add to cart
$21.88
each
M&M'S Milk Chocolate Candy Full Size Variety Pack, 30.58 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Snickers Almond & Crunchy Peanut Butter Chocolate Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Starburst Assorted Fun Size Halloween Candy, 40 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles & Life Savers Assorted Variety Pack Bag, 45 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Trick or Treat Halloween Candy, 19.37 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Snickers Pumpkins Chocolate Halloween Candy Bars - Share Size, 2.2 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Twix Skulls - Share Size, 2.12 oz
Add to cart
$1.49
each
Twix Skull, 1.06 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
M&M'S Minis Milk Chocolate Halloween Candy Tube, 1.77 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Milk Chocolate Fun Size Individually Wrapped Candy, 10.53 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Fun Size Candy, 10.57 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Milky Way Fun Size Chocolate Candy Bars, 10.65 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Fun Size Candy Bars, 10.83 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Skittles Shriekers Sour Chewy Halloween Candy - Share Size, 3.6 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
3 Musketeers Milk Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.48 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Snickers Original Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.59 oz
Add to cart
$3.17
each
($0.32 / oz)
Kikkoman Gluten Free Soy Sauce, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$7.28
each
($0.18 / fl oz)
Kikkoman Soy Sauce, 40 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$2.38
each
($0.48 / oz)
Kikkoman Soy Sauce, 5 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$2.98
each
($0.60 / oz)
Kikkoman Less Sodium Soy Sauce, 5 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$5.97
each
($0.75 / oz)
Nutiva Gluten Free Soy Free Coconut Aminos Soy Sauce Alternative, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$5.38
each
($0.54 / oz)
San-J Less Sodium Gluten Free Tamari Lite Brewed Soy Sauce, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$3.58
each
($0.36 / oz)
Kikkoman Gluten Free Tamari Soy Sauce, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$5.45
each
($0.34 / oz)
Bragg Gluten Free Liquid Aminos Soy Protein Seasoning, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
A little luxury
Promoted
$6.48
each
($0.65 / oz)
Big Tree Farms Gluten Free Soy Free Organic Coco Aminos Marinade & Sauce - Original, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.49
each
($0.27 / fl oz)
Lee Kum Kee Dark Soy Sauce, 16.90 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$1.58
each
($0.31 / oz)
Lee Kum Kee Soy Sauce, 5.1 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$2.68
each
($0.27 / oz)
Kikkoman Ponzu Citrus Seasoned Dressing & Sauce, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$3.28
each
($0.35 / oz)
ABC Sweet Soy Sauce, 9.3 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$3.74
each
($0.37 / oz)
Kikkoman Gluten Free Sweet Soy Sauce for Rice, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$6.98
each
($0.87 / oz)
Dumpling Daughter Ginger Soy Secret Sauce, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.78
each
($0.38 / oz)
Kikkoman Organic Soy Sauce, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$1.50 off
Babybel Pro 5g protein snack cheese
Promoted
Sale
$14.99
$11.24
each
($0.67 / oz)
Nutiva Gluten Free Soy Free Coconut Aminos Soy Sauce Alternative, 16.9 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$4.28
each
($0.64 / oz)
Wan Ja Shan Organic Gluten Free Less Sodium Tamari Soy Sauce, 6.7 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$6.98
each
($0.87 / oz)
Dumpling Daughter Spicy Sweet Soy Secret Sauce, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$2.68
each
($0.27 / oz)
Kikkoman Ponzu Citrus-Seasoned Dressing & Sauce - Lime, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$6.98
each
($0.87 / oz)
Dumpling Daughter Sichuan Sesame Soy Secret Sauce, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$7.48
each
($0.75 / oz)
Nutiva Gluten Free Soy Free Coconut Aminos Garlic Sauce, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
Not what you expected?
Give feedback