Skip To Content
In-store
at
Victoria H‑E‑B plus!
Search H E B.com
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Saved recipes
Savings
Weekly ad
Pharmacy
Help & FAQs
Shop
Shop
All departments
All departments
Recipes & meals
Recipes & meals
Recipes
Recipes
Meals made easy
Meals made easy
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
Restaurants
Restaurants
Catering
Catering
Savings
Savings
All savings
All savings
Coupons
Coupons
Weekly ad
Weekly ad
Sale & Price cut
Sale & Price cut
H-E-B credit card
H-E-B credit card
Pharmacy
Pharmacy
H-E-B Pharmacy
H-E-B Pharmacy
Prescription services
Specialty pharmacy
Prescription delivery
Prescription compounding
Accessible Rx labels
Prescription flavoring
Pet meds
$4 generics
GLP-1 savings
Health services
Vaccinations
Health screenings
Medicare
Lab services
Rx Advantage for employers
Wellness
Wellness
About H-E-B Wellness
About H-E-B Wellness
Primary Care
Primary Care
Nutrition Services
Nutrition Services
Find a clinic
Find a clinic
Find a provider
Find a provider
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
H-E-B Wellness for employers
H-E-B Wellness for employers
More H-E-B
More H-E-B
Discover our brands
Discover our brands
Shop all
H-E-B
Hill Country Fare
Meal Simple
Mi Tienda
Higher Harvest
Mootopia
Heritage Ranch
Field & Future
Texas Tough
Store services
Store services
Find a store
Find a store
Other stores by H-E-B
Central Market
opens in new tab
Favor Delivery
opens in new tab
Joe V's Smart Shop
opens in new tab
Mi Tienda
opens in new tab
H-E-B Mexico
opens in new tab
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Shopping lists
Lists
Help & FAQs
Help & FAQs
A little luxury
Shop now
Promoted
H-E-B
Shop
Pantry
Canned & dried food
Meat
Meat
Real protein, unreal flavor
Shop now
Promoted
Skip to product grid
Canned & dried food
Beans & legumes
Fruit
Meat
Seafood
Vegetables
Brand
All H-E-B brands
All H-E-B brands
17
Armour
Armour
16
Bristol
Bristol
1
Bumble Bee
Bumble Bee
2
Carmela
Carmela
1
Show all
Brand filters
Ways to shop
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
81
Low carb lifestyle
Low carb lifestyle
69
Gluten free verified
Gluten free verified
38
Select Ingredients
Select Ingredients
6
Protein source
Protein source
3
Show all
Ways to shop filters
Price
$0 - $9.99
$0 - $9.99
79
$10 - $19.99
$10 - $19.99
2
Canned or dried
Canned
Canned
61
Type
Sausage/Hot Dog
Sausage/Hot Dog
28
Chicken
Chicken
19
Beef
Beef
7
Pork
Pork
5
81 results
Filter
Sort by
Best match
Price low to high
Price high to low
A-Z
Z-A
$0.98
each
Libby's Vienna Sausage, 4.6 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.72
each
($0.31 / oz)
Spam Classic Luncheon Loaf, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$0.74
each
($0.15 / oz)
Hill Country Fare Chicken Vienna Sausage in Chicken Broth, 5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$5.24
each
($0.87 / pack)
Armour Original Vienna Canned Sausage, 6 ct
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$6.18
each
($0.31 / oz)
H-E-B Premium Chunk Chicken Breast in Water, 2 ct
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.72
each
($0.31 / oz)
Spam Less Salt Luncheon Loaf, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$4.68
each
($0.37 / oz)
Swanson White Premium Chunk Canned Chicken Breast in Water, 12.5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.08
each
($0.31 / oz)
H-E-B Low Sodium Chicken Breast in Water, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
Promoted
Promoted
Skip carousel
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Halloween Candy, 65 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Snickers Ghoulish Green Chocolate Fun Size Halloween Candy, 9.69 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Starburst, Life Savers & Hubba Bubba Assorted Halloween Candy, 95 pc
Add to cart
$19.87
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Halloween Candy Variety Pack, 150 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Twix Ghoulish Green Caramel Chocolate Cookie Fun Size Halloween Candy, 9.8 oz
Add to cart
$5.99
each
Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 15 pc
Add to cart
$14.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Fun Size Halloween Candy, 55 pc
Add to cart
$5.99
each
M&M'S, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Trick Or Treat Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Twix Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
$24.87
each
M&M's, Milky Way, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Halloween Candy, 200 pc
Add to cart
$5.78
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Milk Chocolate Minis Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles, Twix, Starburst & 3 Musketeers Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S & Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
$7.99
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Individually Wrapped Halloween Candy Bars, 13.95 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles Assorted Chewy Fun Size Halloween Candy, 20 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Minis Fun Size Mixed - Party Bag, 17.67 oz
Add to cart
$3.99
each
Skittles Gummies Mix Fun Size, 7.31 oz
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
$5.99
each
Mars Variety Pack Bag, 30 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 9.48 oz
Add to cart
$3.99
each
Starburst Original Fun Size Fruit Chews Candy, 9.17 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles And Starburst Mixed Variety Fun Size Candy Bag, 20 pc
Add to cart
$3.96
each
Skittles Shriekers! Chewy Candies Halloween Fun Size Packs, 8.47 oz
Add to cart
$21.88
each
M&M'S Milk Chocolate Candy Full Size Variety Pack, 30.58 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Snickers Almond & Crunchy Peanut Butter Chocolate Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Starburst Assorted Fun Size Halloween Candy, 40 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles & Life Savers Assorted Variety Pack Bag, 45 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Trick or Treat Halloween Candy, 19.37 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Snickers Pumpkins Chocolate Halloween Candy Bars - Share Size, 2.2 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Twix Skulls - Share Size, 2.12 oz
Add to cart
$1.49
each
Twix Skull, 1.06 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
M&M'S Minis Milk Chocolate Halloween Candy Tube, 1.77 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Milk Chocolate Fun Size Individually Wrapped Candy, 10.53 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Fun Size Candy, 10.57 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Milky Way Fun Size Chocolate Candy Bars, 10.65 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Fun Size Candy Bars, 10.83 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Skittles Shriekers Sour Chewy Halloween Candy - Share Size, 3.6 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
3 Musketeers Milk Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.48 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Snickers Original Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.59 oz
Add to cart
$1.38
each
($0.28 / oz)
Harvest Creek Premium Chunk Chicken Breast in Water, 5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.98
each
($0.40 / oz)
H-E-B Premium Chunk Chicken Breast in Water, 5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.72
each
($0.31 / oz)
Spam Lite Luncheon Loaf, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.78
each
($0.71 / oz)
Spam Single Classic, 2.5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$0.86
each
($0.29 / oz)
Armour Potted Meat with Chicken & Pork, 3 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.28
each
($0.27 / oz)
H-E-B Reduced Sodium Chopped Ham, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$0.98
each
($0.21 / oz)
Armour Burbon Barbecue Vienna Canned Sausage, 4.6 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.08
each
($0.31 / oz)
H-E-B Premium Chunk Chicken Breast In Water, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
A little luxury
Promoted
$3.16
each
($0.45 / oz)
Spam Classic Luncheon Loaf, 7 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$0.98
each
($0.21 / oz)
Armour Smoked Vienna Canned Sausage, 4.6 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.98
each
($0.40 / oz)
H-E-B Low Sodium Chicken Breast in Water, 5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$17.48
each
($0.29 / oz)
H-E-B Premium Chunk Chicken Breast in Water, 6 ct
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$5.24
each
($0.87 / pack)
Armour Chicken Vienna Canned Sausage, 6 ct
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.96
each
($0.28 / oz)
Hormel Mary Kitchen Homestyle Corned Beef Hash, 14 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.78
each
($0.51 / oz)
Bumble Bee Snack on the Run Chicken Salad Kit with Crackers, 3.5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$0.82
each
($0.16 / oz)
Carmela Chicken Sausage & Bouillon, 5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3 off 2
select Chobani creamer or La Colombe coffee
Promoted
$2.32
each
($0.55 / oz)
Underwood Deviled Ham Spread, 4.25 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$0.98
each
($0.21 / oz)
Armour Jalapeño Vienna Canned Sausage, 4.6 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$7.88
each
($0.33 / oz)
Spam Classic, 2 ct
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$2.46
each
($0.49 / oz)
Swanson White Premium Chunk Canned Chicken Breast in Water, 4.5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$2.24
each
($0.19 / oz)
Hill Country Fare Luncheon Meat, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$0.66
each
($0.22 / oz)
EconoMax Potted Meat, 3 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$14.98
each
($0.18 / oz)
Armour Vienna Sausage, 18 ct
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$2.48
each
($0.33 / oz)
Hormel Mary Kitchen Homestyle Corned Beef Hash, 7.5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
Happy plates every night
Promoted
$2.58
each
($0.26 / oz)
Harvest Creek Chunk White Chicken in Water, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.16
each
($0.45 / oz)
Spam Less Sodium Luncheon Loaf, 7 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.86
each
($1.72 / oz)
Armour Sliced Dried Beef Canned Meat, 2.25 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$2.32
each
($0.55 / oz)
Underwood Chicken Spread, 4.25 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.88
each
($0.72 / oz)
StarKist Premium White Chicken, 2.6 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.28
each
($0.27 / oz)
H-E-B Chopped Ham, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$5.98
each
($0.60 / oz)
H-E-B Organics Premium Chunk Chicken Breast in Water, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.68
each
($0.17 / oz)
Armour Original Vienna Canned Sausage Bite, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.14
each
($0.26 / oz)
H-E-B Premium Quality Corned Beef, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Out of stock
Find similar items
$1.88
each
($0.72 / oz)
StarKist Low Sodium Premium White Chicken, 2.6 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$0.98
each
($0.21 / oz)
Armour Hot & Spicy Flavored Vienna Canned Sausage, 4.6 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$2.24
each
($0.19 / oz)
Hill Country Fare Bacon Luncheon Loaf, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.88
each
($0.72 / oz)
StarKist Chicken Creations Chicken Salad Pouch, 2.6 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.58
each
($0.72 / oz)
H-E-B Organics Premium Chunk Chicken Breast in Water, 5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$4.27
each
($0.24 / oz)
Armour Canned Potted Meat, 6 ct
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.96
each
($0.28 / oz)
Hormel Hormel Roast Beef Hash, 14 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$5.88
each
($0.24 / oz)
H-E-B Chopped Ham, 2 ct
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.28
each
($0.23 / oz)
Armour Potted Meat, 5.5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.78
each
($0.71 / oz)
Spam Singles Lite, 2.5 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.48
each
($0.57 / oz)
Harvest Creek Premium White Chicken, 2.6 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$2.78
each
($0.28 / oz)
Sweet Sue 98% Fat Free Premium Chunk White Chicken in Water, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.72
each
($0.31 / oz)
Spam Korean BBQ Luncheon Loaf, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$2.24
each
($0.19 / oz)
Hill Country Fare Lunch Loaf, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$5.49
each
($2.74 / oz)
El Torito Machacado, Dried Beef, 2 oz
SNAP EBT
On the Left Edge of Meat Market
Add to cart
$2.28
each
($0.19 / oz)
Armour Original Treet Luncheon Loaf Canned Meat, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$1.68
each
($0.17 / oz)
Armour Chicken Vienna Canned Sausage Bites, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$3.72
each
($0.31 / oz)
Spam Oven Roasted Turkey, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 5
Add to cart
$5.24
each
($0.19 / oz)
Armour Hot & Spicy Vienna Canned Sausage, 6 ct
SNAP EBT
Add to cart
1
2
Next
Not what you expected?
Give feedback