Skip To Content
In-store
at
Victoria H‑E‑B plus!
Search H E B.com
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Saved recipes
Savings
Weekly ad
Pharmacy
Help & FAQs
Shop
Shop
All departments
All departments
Recipes & meals
Recipes & meals
Recipes
Recipes
Meals made easy
Meals made easy
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
Restaurants
Restaurants
Catering
Catering
Savings
Savings
All savings
All savings
Coupons
Coupons
Weekly ad
Weekly ad
Sale & Price cut
Sale & Price cut
H-E-B credit card
H-E-B credit card
Pharmacy
Pharmacy
H-E-B Pharmacy
H-E-B Pharmacy
Prescription services
Specialty pharmacy
Prescription delivery
Prescription compounding
Accessible Rx labels
Prescription flavoring
Pet meds
$4 generics
GLP-1 savings
Health services
Vaccinations
Health screenings
Medicare
Lab services
Rx Advantage for employers
Wellness
Wellness
About H-E-B Wellness
About H-E-B Wellness
Primary Care
Primary Care
Nutrition Services
Nutrition Services
Find a clinic
Find a clinic
Find a provider
Find a provider
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
H-E-B Wellness for employers
H-E-B Wellness for employers
More H-E-B
More H-E-B
Discover our brands
Discover our brands
Shop all
H-E-B
Hill Country Fare
Meal Simple
Mi Tienda
Higher Harvest
Mootopia
Heritage Ranch
Field & Future
Texas Tough
Store services
Store services
Find a store
Find a store
Other stores by H-E-B
Central Market
opens in new tab
Favor Delivery
opens in new tab
Joe V's Smart Shop
opens in new tab
Mi Tienda
opens in new tab
H-E-B Mexico
opens in new tab
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Shopping lists
Lists
Help & FAQs
Help & FAQs
2 for $12
select Coca-Cola de Mexico
Save now
Promoted
H-E-B
Shop
Pantry
Condiments
Mustard
Mustard
Real protein, unreal flavor
Shop now
Promoted
Skip to product grid
Condiments
Cocktail & tartar sauce
Horseradish & wasabi
Hot sauce
Ketchup
Mayonnaise & spreads
Mustard
Relish & chutney
Steak sauce
Tapenade & bruschetta
Savings
All savings
All savings
3
Has coupon
Has coupon
2
Price cut
Price cut
1
Brand
All H-E-B brands
All H-E-B brands
11
Boar's Head
Boar's Head
3
Colman's of Norwich
Colman's of Norwich
1
Duke's
Duke's
3
Edmond Fallot
Edmond Fallot
2
Show all
Brand filters
Ways to shop
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
53
Low carb lifestyle
Low carb lifestyle
23
Gluten free verified
Gluten free verified
16
Select Ingredients
Select Ingredients
11
Kosher
Kosher
8
Show all
Ways to shop filters
Price
$0 - $9.99
$0 - $9.99
53
Type
Classic Yellow
Classic Yellow
16
Dijon
Dijon
9
Coarse Grain
Coarse Grain
5
Honey
Honey
4
Hot
Hot
4
Show all
Type filters
Cuisine
French
French
4
Asian
Asian
1
German
German
1
53 results
Filter
Sort by
Best match
Price low to high
Price high to low
A-Z
Z-A
$1.98
each
($0.10 / oz)
H-E-B Yellow Mustard, 20 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.49
each
($0.17 / oz)
H-E-B Organics Dijon Mustard, 9 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.97
each
($0.25 / oz)
Whataburger Original Mustard, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$2.58
each
($0.14 / oz)
Plochman's Original Mild Yellow Mustard, 19 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.72
each
($0.22 / oz)
Heinz Yellow Mustard, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
Coupon
$1.68
each
($0.12 / oz)
H-E-B Yellow Mustard, 14 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.28
each
($0.16 / oz)
H-E-B Yellow Mustard, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.77
each
($0.15 / oz)
H-E-B Spicy Brown Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
Promoted
Promoted
Skip carousel
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Halloween Candy, 65 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Snickers Ghoulish Green Chocolate Fun Size Halloween Candy, 9.69 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Starburst, Life Savers & Hubba Bubba Assorted Halloween Candy, 95 pc
Add to cart
$19.87
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Halloween Candy Variety Pack, 150 pc
Add to cart
Coupon
$5.99
each
Twix Ghoulish Green Caramel Chocolate Cookie Fun Size Halloween Candy, 9.8 oz
Add to cart
$5.99
each
Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 15 pc
Add to cart
$14.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Fun Size Halloween Candy, 55 pc
Add to cart
$5.99
each
M&M'S, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Trick Or Treat Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.94
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Twix Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
$24.87
each
M&M's, Milky Way, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Halloween Candy, 200 pc
Add to cart
$5.78
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Assorted Milk Chocolate Minis Halloween Candy, 30 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles, Twix, Starburst & 3 Musketeers Assorted Trick or Treat Halloween Candy, 60 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S & Snickers Assorted Fun Size Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
$7.99
each
Snickers, Twix, Milky Way & 3 Musketeers Minis Individually Wrapped Halloween Candy Bars, 13.95 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles Assorted Chewy Fun Size Halloween Candy, 20 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S Minis Fun Size Mixed - Party Bag, 17.67 oz
Add to cart
$3.99
each
Skittles Gummies Mix Fun Size, 7.31 oz
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 10 oz
Add to cart
$5.99
each
Mars Variety Pack Bag, 30 pc
Add to cart
$5.57
each
M&M'S Peanut Butter Milk Chocolate Halloween Blend Candy, 9.48 oz
Add to cart
$3.99
each
Starburst Original Fun Size Fruit Chews Candy, 9.17 oz
Add to cart
$5.78
each
Skittles And Starburst Mixed Variety Fun Size Candy Bag, 20 pc
Add to cart
$3.96
each
Skittles Shriekers! Chewy Candies Halloween Fun Size Packs, 8.47 oz
Add to cart
$21.88
each
M&M'S Milk Chocolate Candy Full Size Variety Pack, 30.58 oz
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Snickers Almond & Crunchy Peanut Butter Chocolate Halloween Candy, 35 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers, Skittles & Starburst Assorted Fun Size Halloween Candy, 40 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
Skittles & Life Savers Assorted Variety Pack Bag, 45 pc
Add to cart
Coupon
$9.99
each
M&M'S, Snickers & Twix Assorted Milk Chocolate Trick or Treat Halloween Candy, 19.37 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Snickers Pumpkins Chocolate Halloween Candy Bars - Share Size, 2.2 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Twix Skulls - Share Size, 2.12 oz
Add to cart
$1.49
each
Twix Skull, 1.06 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
M&M'S Minis Milk Chocolate Halloween Candy Tube, 1.77 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Milk Chocolate Fun Size Individually Wrapped Candy, 10.53 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
M&M'S Peanut Milk Chocolate Fun Size Candy, 10.57 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Milky Way Fun Size Chocolate Candy Bars, 10.65 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Twix Milk Chocolate Caramel Cookie Fun Size Candy Bars, 10.83 oz
Add to cart
Coupon
$2.50
each
Skittles Shriekers Sour Chewy Halloween Candy - Share Size, 3.6 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
3 Musketeers Milk Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.48 oz
Add to cart
Coupon
$5.97
each
Snickers Original Chocolate Fun Size Candy Bars, 10.59 oz
Add to cart
$1.77
each
($0.15 / oz)
H-E-B Dijon Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.77
each
($0.15 / oz)
H-E-B Honey Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.49
each
($0.17 / oz)
H-E-B Organics Yellow Mustard, 9 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.49
each
($0.17 / oz)
H-E-B Organics Whole Grain Mustard, 9 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
Coupon
$1.98
each
($0.19 / oz)
Plochman's Original Mild Yellow Mustard, 10.5 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.32
each
($0.54 / oz)
Grey Poupon Classic Dijon Mustard, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.32
each
($0.43 / oz)
Grey Poupon Dijon Mustard, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.32
each
($0.54 / oz)
Grey Poupon Country Dijon Mustard, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
2 for $12
select Coca-Cola Hecho En Mexico multipacks
Promoted
$3.36
each
($0.28 / oz)
French's Stone Ground Dijon Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.78
each
($0.30 / oz)
Whataburger Classic Honey Mustard, 16 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.77
each
($0.64 / oz)
Maille Originale Traditional Dijon Mustard, 7.5 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.77
each
($0.65 / oz)
Maille Mustard Whole Grain Old Style Mustard, 7.3 Oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.36
each
($0.28 / oz)
French's Honey Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.97
each
($0.16 / oz)
French's Spicy Brown Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.57
each
($0.20 / oz)
French's Classic Yellow Mustard, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.76
each
($0.15 / oz)
Gulden's Spicy Brown Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$2.88
each
($0.29 / oz)
Inglehoffer Original Stone Ground Mustard, 10 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$2.58
each
($0.13 / oz)
French's Classic Yellow Mustard, 20 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.66
each
($0.30 / oz)
Koops Stone Ground Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.72
each
($0.19 / oz)
H-E-B Coarse Grain Mustard, 9 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.98
each
($0.14 / oz)
Heinz Yellow Mustard, 14 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.36
each
French's Chardonnay Dijon Mustard Squeeze Bottle, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$2.18
each
($0.23 / oz)
Silver Spring Jalapeno Mustard, 9.5 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.36
each
($0.28 / oz)
French's True Organics Classic Yellow Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.68
each
($0.69 / oz)
Colman's of Norwich Original English Squeezy Mustard, 5.3 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
Price cut
$1.98
$1.54
each
($0.11 / oz)
French's Classic Yellow Mustard, 14 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$2.28
each
($0.11 / oz)
Heinz Yellow Mustard, 20 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.00
each
($0.05 / oz)
Hill Country Fare Coarse Yellow Mustard, 20 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.98
each
($0.25 / oz)
Smash Kitchen Organic Yellow Mustard, 8 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.78
each
($0.94 / oz)
Ty Ling Chinese Style Hot Mustard, 4 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$4.58
each
($0.38 / oz)
Primal Kitchen Organic Dijon Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.68
each
($0.39 / oz)
Duke's Horseradish Mustard, 9.5 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.28
each
($0.41 / oz)
Boar's Head Honey Mustard, 10.5 oz
SNAP EBT
Add to cart
$3.28
each
($0.36 / oz)
Boar's Head Lower Sodium Yellow Mustard, 9.00 oz
SNAP EBT
On the Left Edge of Deli
Add to cart
$3.62
each
($0.30 / oz)
Smash Kitchen Organic Dijon Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.68
each
($0.39 / oz)
Duke's Spicy Ground Mustard, 9.5 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.48
each
($0.37 / oz)
Primal Kitchen Organic Hot Honey Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$4.58
each
($0.38 / oz)
Primal Kitchen Organic Spicy Brown Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.28
each
($0.35 / oz)
Boar's Head Delicatessen Style Mustard, 9.5 oz
SNAP EBT
On the Left Edge of Deli
Add to cart
$4.88
each
($0.24 / ct)
Lowensenf Extra Hot Mustard, 9.3 oz
SNAP EBT
Aisle 4
Add to cart
$3.36
each
($0.28 / oz)
French's Hot Honey Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$3.68
each
($0.39 / oz)
Duke's Smoky Chipotle Mustard, 9.5 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.98
each
($2.25 / oz)
Edmond Fallot Seed Style Mustard, .88 oz
SNAP EBT
On the Left Edge of Deli
Add to cart
$3.36
each
($0.28 / oz)
French's Maple Mustard, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 3
Add to cart
$1.98
each
($2.25 / oz)
Edmond Fallot Mini Dijon Mustard, 0.88 oz
SNAP EBT
On the Left Edge of Deli
Out of stock
Find similar items
Not what you expected?
Give feedback