Skip To Content
In-store
at
Victoria H‑E‑B plus!
Search H E B.com
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Saved recipes
Savings
Weekly ad
Pharmacy
Help & FAQs
Shop
Shop
All departments
All departments
Recipes & meals
Recipes & meals
Recipes
Recipes
Meals made easy
Meals made easy
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
Restaurants
Restaurants
Catering
Catering
Savings
Savings
All savings
All savings
Coupons
Coupons
Weekly ad
Weekly ad
Sale & Price cut
Sale & Price cut
H-E-B credit card
H-E-B credit card
Pharmacy
Pharmacy
H-E-B Pharmacy
H-E-B Pharmacy
Prescription services
Specialty pharmacy
Prescription delivery
Prescription compounding
Accessible Rx labels
Prescription flavoring
Pet meds
$4 generics
GLP-1 savings
Health services
Vaccinations
Health screenings
Medicare
Lab services
Rx Advantage for employers
Wellness
Wellness
About H-E-B Wellness
About H-E-B Wellness
Primary Care
Primary Care
Nutrition Services
Nutrition Services
Find a clinic
Find a clinic
Find a provider
Find a provider
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
H-E-B Wellness for employers
H-E-B Wellness for employers
More H-E-B
More H-E-B
Discover our brands
Discover our brands
Shop all
H-E-B
Hill Country Fare
Meal Simple
Mi Tienda
Higher Harvest
Mootopia
Heritage Ranch
Field & Future
Texas Tough
Store services
Store services
Find a store
Find a store
Other stores by H-E-B
Central Market
opens in new tab
Favor Delivery
opens in new tab
Joe V's Smart Shop
opens in new tab
Mi Tienda
opens in new tab
H-E-B Mexico
opens in new tab
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Shopping lists
Lists
Help & FAQs
Help & FAQs
FREE select Jarritos soda
when you buy select Bimbo multipacks
Save now
Promoted
H-E-B
Shop
Bakery & bread
Bread
Buns & rolls
Buns & rolls
FREE select Jarritos soda
when you buy select Bimbo multipacks
Save now
Promoted
Skip to product grid
Bread
Bagels
Buns & rolls
English muffins
Loaves
Pitas & flatbread
Pizza crusts
Sliced bread
Savings
All savings
All savings
9
Has coupon
Has coupon
9
Brand
All H-E-B brands
All H-E-B brands
33
Ball Park
Ball Park
2
Canyon Bakehouse
Canyon Bakehouse
2
Cristal
Cristal
1
Dave's Killer Bread
Dave's Killer Bread
4
Show all
Brand filters
Ways to shop
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
93
Select Ingredients
Select Ingredients
22
Go local
Go local
14
Fiber source
Fiber source
13
Whole grain
Whole grain
8
Show all
Ways to shop filters
Price
$0 - $9.99
$0 - $9.99
93
Type
Hamburger
Hamburger
23
Hot Dog
Hot Dog
10
Dinner
Dinner
9
Submarine
Submarine
5
Sandwich
Sandwich
12
Show all
Type filters
Size
4 ct
4 ct
12
6 ct
6 ct
14
8 ct
8 ct
38
12 ct
12 ct
6
93 results
Filter
Sort by
Best match
Price low to high
Price high to low
A-Z
Z-A
$6.98
each
($0.29 / ct)
H-E-B Bakery Sweet Aloha Rolls, 24 ct
SNAP EBT
Back Edge of Bakery
Add to cart
$3.98
each
($1.00 / ct)
H-E-B Bakery Brioche Hamburger Buns, 4 ct
SNAP EBT
Back Edge of Bakery
Add to cart
$2.48
each
($0.31 / ct)
H-E-B Enriched Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.98
each
H-E-B Bakery Sweet Aloha Rolls, 12 ct
SNAP EBT
Back Edge of Bakery
Add to cart
$3.98
each
($0.20 / oz)
H-E-B Bakery Sweet Aloha Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Back Edge of Bakery
Add to cart
$4.98
each
($0.83 / ct)
H-E-B Bakery Brioche Hot Dog Buns, 6 ct
SNAP EBT
Back Edge of Bakery
Add to cart
$3.98
each
($0.25 / oz)
H-E-B Bakery Sweet Aloha Hot Dog Buns, 8 ct
SNAP EBT
Back Edge of Bakery
Add to cart
$2.28
each
($0.28 / ct)
H-E-B Enriched Hot Dog Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
Promoted
Promoted
Skip carousel
$6.98
each
Babybel Mini White Cheddar Cheese, 12ct, 8.5 oz
Add to cart
Coupon
$8.48
each
Mini Babybel PRO 5g Protein & Probiotics Snack Cheese, 12 ct
Add to cart
$6.98
each
Mini Babybel Light Snack Cheese, 12ct, 8.5 oz
Add to cart
$6.98
each
Mini Babybel Original Snack Cheese, 12ct, 8.5 oz
Add to cart
$9.97
each
Mini Babybel Original Snack Cheese, 18ct, 12.7 oz
Add to cart
$9.97
each
Babybel Mini Variety Pack Snack Cheese, 18 ct
Add to cart
$7.98
each
($0.33 / ct)
King's Hawaiian Original Sweet Rolls, 24 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$6.46
each
($0.81 / ct)
Dave's Killer Bread Burger Buns Done Right Organic Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.28
each
H-E-B Bakery White Submarine Rolls, 4 ct
SNAP EBT
On the Left Edge of Bakery
Add to cart
$4.72
each
($0.39 / oz)
King's Hawaiian Original Sweet Rolls, 12 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.78
each
King's Hawaiian Hawaiian Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
3 for $1.00
H-E-B Bakery White Bolillo Roll, Each
SNAP EBT
In Bakery
Add to cart
$4.97
each
($1.24 / ct)
St Pierre Brioche Burger Buns, 4 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$6.37
each
($0.40 / oz)
Oroweat Superior Keto Plain Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
FREE select Jarritos soda
when you buy select Bimbo multipacks
Promoted
$4.49
each
($0.75 / ct)
St Pierre Brioche Hot Dog Rolls, 6 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.48
each
($0.31 / ct)
H-E-B Enriched Seeded Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$1.88
each
H-E-B Bakery White Bolillo Rolls, 4 ct
SNAP EBT
On the Left Edge of Bakery
Add to cart
$6.46
each
($0.81 / ct)
Dave's Killer Bread 21 Whole Grain & Seeds Organic Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.98
each
H-E-B Bakery Ciabatta Bread Rolls, 4 ct
SNAP EBT
On the Left Edge of Bakery
Add to cart
$4.72
each
($0.39 / oz)
King's Hawaiian Savory Butter Rolls, 12 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
Coupon
$6.64
each
($0.83 / ct)
Nature's Own Keto Burger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.98
each
H-E-B Bakery Large Onion Rolls, 6 ct
SNAP EBT
On the Left Edge of Bakery
Add to cart
$2.96
each
H-E-B Bakery White Dinner Rolls, 12 ct
SNAP EBT
On the Left Edge of Bakery
Add to cart
Coupon
$6.64
each
($0.55 / oz)
Nature's Own Keto Hotdog Buns, 12 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$4.97
each
($0.50 / oz)
King's Hawaiian Slider Buns Original, 9 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.48
each
($0.41 / ct)
H-E-B Texas Sized Seeded Hamburger Buns, 6 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.98
each
H-E-B Bakery Asiago Cheese Submarine Rolls, 4 ct
SNAP EBT
On the Left Edge of Bakery
Add to cart
$1.48
each
($0.18 / ct)
Hill Country Fare Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
Coupon
$3.44
each
($0.23 / oz)
Nature's Own Perfectly Crafted Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.86
each
($0.21 / oz)
Sara Lee Hawaiian Sandwich Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
Coupon
$3.97
each
($0.25 / oz)
Nature's Own Sliced Hamburger Butter Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.98
each
H-E-B Bakery Jalapeño Cheese Submarine Rolls, 4 ct
SNAP EBT
On the Left Edge of Bakery
Add to cart
$3.86
each
($0.48 / ct)
Sara Lee Artesano White Bakery Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.48
each
($0.41 / ct)
H-E-B Large Texas Sized Enriched Hamburger Buns, 6 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.98
each
H-E-B Bakery Everything Submarine Rolls, 4 ct
SNAP EBT
On the Left Edge of Bakery
Add to cart
$3.27
each
($0.41 / ct)
Ball Park White Burger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.86
each
($0.48 / ct)
Sara Lee Artesano Brioche Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.57
each
($0.15 / oz)
Sara Lee Classic Dinner Rolls, 12 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.48
each
($0.31 / ct)
H-E-B 100% Whole Wheat Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
Coupon
$3.97
each
($0.26 / oz)
Nature's Own Sliced Hot Dog Butter Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.34
each
($0.42 / ct)
Mrs Baird's White Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.27
each
($0.41 / ct)
Ball Park White Hot Dog Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$4.12
each
($0.27 / oz)
Oroweat Sub White Rolls, 6 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$1.48
each
($0.18 / ct)
Hill Country Fare Hot Dog Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$4.98
each
($0.64 / oz)
Cristal Bagel Buns, 4 ct
SNAP EBT
On the Left Edge of Bakery
Add to cart
$2.74
each
($0.17 / ct)
Hill Country Fare Hamburger Buns - Texas-Size Pack, 16 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.52
each
($0.24 / oz)
Pepperidge Farm Soft White with Sesame Seeds Hoagie Rolls, 14.5 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.98
each
H-E-B Bakery Scratch-Made Sourdough Rolls, 4 ct
SNAP EBT
In Bakery
Add to cart
$2.74
each
($0.17 / ct)
Hill Country Fare Hot Dog Buns - Texas-Size Pack, 16 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$1.84
each
($0.23 / ct)
Hill Country Fare Large Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.98
each
($0.23 / oz)
Wonder Hot Dog Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.52
each
($0.24 / oz)
Pepperidge Farm Sweet Hawaiian Hamburger Buns, 14.5 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$2.98
each
($0.20 / oz)
Wonder Hamburger Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.52
each
($0.29 / ct)
Pepperidge Farm Sweet Hawaiian Slider Buns, 15 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.52
each
($0.29 / ct)
Pepperidge Farm White Slider Buns, 15 oz
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.98
each
($1.00 / ct)
St Pierre Sesame Seed Brioche Burger Buns, 4 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
$3.34
each
($0.42 / ct)
Mrs Baird's White Classic Hot Dog Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
Coupon
$3.44
each
($0.23 / oz)
Nature's Own Perfectly Crafted Hot Dog Buns, 8 ct
SNAP EBT
Aisle 2
Add to cart
1
2
Next
Not what you expected?
Give feedback