Skip To Content
In-store
at
Victoria H‑E‑B plus!
Search H E B.com
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Saved recipes
Savings
Weekly ad
Pharmacy
Help & FAQs
Shop
Shop
All departments
All departments
Recipes & meals
Recipes & meals
Recipes
Recipes
Meals made easy
Meals made easy
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
Restaurants
Restaurants
Catering
Catering
Savings
Savings
All savings
All savings
Coupons
Coupons
Weekly ad
Weekly ad
Sale & Price cut
Sale & Price cut
H-E-B credit card
H-E-B credit card
Pharmacy
Pharmacy
H-E-B Pharmacy
H-E-B Pharmacy
Prescription services
Specialty pharmacy
Prescription delivery
Prescription compounding
Accessible Rx labels
Prescription flavoring
Pet meds
$4 generics
GLP-1 savings
Health services
Vaccinations
Health screenings
Medicare
Lab services
Rx Advantage for employers
Wellness
Wellness
About H-E-B Wellness
About H-E-B Wellness
Primary Care
Primary Care
Nutrition Services
Nutrition Services
Find a clinic
Find a clinic
Find a provider
Find a provider
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
H-E-B Wellness for employers
H-E-B Wellness for employers
More H-E-B
More H-E-B
Discover our brands
Discover our brands
Shop all
H-E-B
Hill Country Fare
Meal Simple
Mi Tienda
Higher Harvest
Mootopia
Heritage Ranch
Field & Future
Texas Tough
Store services
Store services
Find a store
Find a store
Other stores by H-E-B
Central Market
opens in new tab
Favor Delivery
opens in new tab
Joe V's Smart Shop
opens in new tab
Mi Tienda
opens in new tab
H-E-B Mexico
opens in new tab
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Shopping lists
Lists
Help & FAQs
Help & FAQs
Delicious protein
Satisfying value
Protein claim applies only to select HOT POCKETS® varieties. See individual product information for details.
Filter by
Skip to product grid
Category
Frozen food
Brand
Hot Pockets
Hot Pockets
17
Ways to shop
Protein source
Protein source
8
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
17
Price
$0.00 - $9.99
$0.00 - $9.99
11
$10.00 - $19.99
$10.00 - $19.99
6
17 results
Filter
$13.97
each
($1.16 / ct)
Hot Pockets Pepperoni Pizza Frozen Sandwiches, 12 ct
SNAP EBT
Aisle 60
Add to cart
$13.97
each
($1.16 / ct)
Hot Pockets Pepperoni Pizza Frozen Sandwiches, 3.375 lb
SNAP EBT
Aisle 60
Add to cart
$4.97
each
($1.24 / ct)
Hot Pockets Meatballs & Mozzarella Frozen Sandwiches, 18 oz
SNAP EBT
Add to cart
$13.97
each
($1.16 / ct)
Hot Pockets Hickory Ham & Cheddar Frozen Sandwiches, 12 ct
SNAP EBT
Aisle 60
Add to cart
$4.97
each
($1.24 / ct)
Hot Pockets Four Cheese Pizza Frozen Sandwiches, 17 oz
SNAP EBT
Add to cart
$1.47
each
($1.47 / ct)
Hot Pockets Hickory Ham & Cheddar Frozen Sandwiches, Each
SNAP EBT
Add to cart
$1.47
each
($1.47 / ct)
Hot Pockets Pepperoni Pizza Frozen Sandwiches, Each
SNAP EBT
Add to cart
$2.37
each
($2.37 / oz)
Hot Pockets Chipotle Chicken 20g Protein Frozen XL Sandwich, Each
SNAP EBT
Aisle 60
Add to cart
$2.37
each
($0.35 / oz)
Hot Pockets Barbacoa-Style Beef 20g Protein Frozen XL Sandwich, Each
SNAP EBT
Aisle 60
Add to cart
$4.87
each
($1.22 / ct)
Hot Pockets Snack Breaks Cheesy Stuffed Pretzel Snack-Size Sandwiches, 4 ct
SNAP EBT
Aisle 60
Add to cart
$4.87
each
($1.22 / ct)
Hot Pockets Snack Breaks Ultimate Cheddar Snack-Size Sandwiches, 4 ct
SNAP EBT
Aisle 60
Add to cart
$5.32
each
($1.33 / ct)
Hot Pockets Sausage, Egg & Cheese Frozen Breakfast Sandwiches, 4 ct
SNAP EBT
Add to cart
$5.82
each
($1.46 / ct)
Hot Pockets Bacon, Egg & Cheese Frozen Breakfast Sandwiches, 4 ct
SNAP EBT
Add to cart
$13.97
each
($1.16 / ct)
Hot Pockets Hickory Ham & Cheddar Croissant Crust Frozen Sandwiches, 12 ct
SNAP EBT
Aisle 60
Add to cart
$4.97
each
($1.24 / ct)
Hot Pockets Philly Steak & Cheese Frozen Sandwiches, 4 ct
SNAP EBT
Add to cart
$13.97
each
($1.16 / ct)
Hot Pockets Italian Style Meatballs & Mozzarella Frozen Sandwiches, 12 ct
SNAP EBT
Aisle 60
Add to cart
$13.97
each
($1.16 / ct)
Hot Pockets Four Cheese Pizza Frozen Sandwiches, 12 ct
SNAP EBT
Aisle 60
Add to cart