Skip To Content
In-store
at
Victoria H‑E‑B plus!
Search H E B.com
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Saved recipes
Savings
Weekly ad
Pharmacy
Help & FAQs
Shop
Shop
All departments
All departments
Recipes & meals
Recipes & meals
Recipes
Recipes
Meals made easy
Meals made easy
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
Restaurants
Restaurants
Catering
Catering
Savings
Savings
All savings
All savings
Coupons
Coupons
Weekly ad
Weekly ad
Sale & Price cut
Sale & Price cut
H-E-B credit card
H-E-B credit card
Pharmacy
Pharmacy
H-E-B Pharmacy
H-E-B Pharmacy
Prescription services
Specialty pharmacy
Prescription delivery
Prescription compounding
Accessible Rx labels
Prescription flavoring
Pet meds
$4 generics
GLP-1 savings
Health services
Vaccinations
Health screenings
Medicare
Lab services
Rx Advantage for employers
Wellness
Wellness
About H-E-B Wellness
About H-E-B Wellness
Primary Care
Primary Care
Nutrition Services
Nutrition Services
Find a clinic
Find a clinic
Find a provider
Find a provider
Shop by dietary preference
Shop by dietary preference
Shop all
Low carb lifestyle
Gluten free
Organic
Plant based
Protein
Higher Harvest
H-E-B Dietitian picks
Family corner
Sports nutrition
H-E-B Organics
Vitamins
Healthy living
H-E-B Select Ingredients
GLP-1 friendly
H-E-B Wellness for employers
H-E-B Wellness for employers
More H-E-B
More H-E-B
Discover our brands
Discover our brands
Shop all
H-E-B
Hill Country Fare
Meal Simple
Mi Tienda
Higher Harvest
Mootopia
Heritage Ranch
Field & Future
Texas Tough
Store services
Store services
Find a store
Find a store
Other stores by H-E-B
Central Market
opens in new tab
Favor Delivery
opens in new tab
Joe V's Smart Shop
opens in new tab
Mi Tienda
opens in new tab
H-E-B Mexico
opens in new tab
In-store at
Victoria H‑E‑B plus!
Sign up
or
log in
Shopping lists
Lists
Help & FAQs
Help & FAQs
Home
Savings
Coupon detail
$1 off
$1 off Smucker's Uncrustables, 4 - 15 ct., assorted varieties
How to redeem
Expires today
,
Unlimited use
Clip
Shop this coupon
Filter by
Skip to product grid
Category
Frozen food
Brand
Smucker's
Smucker's
10
Ways to shop
Kosher
Kosher
9
SNAP EBT eligible
SNAP EBT eligible
10
Price
$0.00 - $9.99
$0.00 - $9.99
8
$10.00 - $19.99
$10.00 - $19.99
2
10 results
Filter
Sort by
Recommended
Price Low to High
Price High to Low
A-Z
Z-A
$9.84
each
($0.98 / ct)
Smucker's Uncrustables Peanut Butter & Grape Jelly Sandwiches, 10 ct
Aisle 60
Add to cart
$14.49
each
($0.97 / ct)
Smucker's Uncrustables Peanut Butter & Grape Jelly Sandwiches, 15 ct
Aisle 60
Add to cart
$9.84
each
($0.98 / ct)
Smucker's Uncrustables Chocolate Flavored Hazelnut Spread Sandwiches, 10 ct
Aisle 60
Add to cart
$9.84
each
($0.98 / ct)
Smucker's Uncrustables Peanut Butter & Strawberry Jam Sandwiches, 10 ct
Aisle 60
Add to cart
$3.97
each
($0.50 / oz)
Smucker's Uncrustables Peanut Butter & Grape Jelly Sandwiches, 4 ct
Aisle 60
Add to cart
$3.97
each
($0.50 / oz)
Smucker's Uncrustables Peanut Butter & Strawberry Jam Sandwiches, 4 ct
Aisle 60
Add to cart
$14.49
each
($0.97 / ct)
Smucker's Uncrustables Peanut Butter & Strawberry Jam Sandwiches, 15 ct
Aisle 60
Add to cart
$9.84
each
($0.98 / ct)
Smucker's Uncrustables Peanut Butter & Honey Spread Sandwiches, 10 ct
Aisle 60
Add to cart
$9.84
each
($0.98 / ct)
Smucker's Uncrustables Peanut Butter & Raspberry Spread Sandwiches, 10 ct
Aisle 60
Add to cart
$9.84
each
($1.23 / ct)
Smucker's Uncrustables Up & Apple Peanut Butter & Apple Cinnamon Jelly 12g Protein Sandwiches, 8 ct
Aisle 60
Add to cart